9 300 000 Kč

Číslo položky: 17029
Poslední dražitel: 16288

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně zkrakelována, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:10:00
Číslo položky: 17009
Poslední dražitel: 15621

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Krajina na Benešovsku
olej na plátně, fixováno na karton, 15 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17022
Poslední dražitel: 15198

Rasmussen Georg Anton (1842 - 1914)

Fjord
olej na plátně, 41 x 73 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba zkrakelována, signováno LD, datováno 1897, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:15:00
Číslo položky: 17020
Poslední dražitel: 15935

Haltravská stoupa
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17062
Poslední dražitel: 16312

Hejna Václav (1914 - 1985)

Smutná Čechie
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17121
Poslední dražitel: 15700

Alchymia
barevný lept, rozměry ve výřezu pasparty 85 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1989, 41/70
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:20:00
Číslo položky: 17078
Poslední dražitel: 16323

Procházka František X. (1887 - 1950)

Postupim
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17077
Poslední dražitel: 17133

Zasněžené chalupy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:25:00
Číslo položky: 17079
Poslední dražitel: 17134

Na venkově
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17080
Poslední dražitel: 15672

Partie na Bítově v Podyjí u Znojma
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části záplata, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč