Smutná Čechie olej na kartonu, fixováno na dřevě, 36 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940 - 1945, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 201...
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:15:00 Do ukončení aukce:
Fjord olej na plátně, 41 x 73 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba zkrakelována, signováno LD, datováno 1897, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Haltravská stoupa olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Partie na Bítově v Podyjí u Znojma olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části záplata, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč Aktuální cena:5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce:
Zasněžené chalupy olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Na venkově olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Výhled do kraje akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 26 x 36 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:30:00 Do ukončení aukce: