Podzim na Českomoravské vysočině olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lesní zátiší olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s figurální stafáží olej na dřevě, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na samotě u rybníka olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kompozice triptych - olej na překližce, 108 x 95, 5 cm, místy poškozeno, signováno PH, datováno 1967, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifikát...
Krajina s řekou olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzim na Blatinách olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen