Podvečerní krajina olej na plátně, 80 x 98 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba místy zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:55:00 Do ukončení aukce:
Červené housle olej na překližce, 41, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka na okrajích poškozena, datováno 1965, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 ...
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:00:00 Do ukončení aukce:
Noc v přístavu tempera na papíře, 46 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Letní krajina s topoly olej na plátně, 49 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč Aktuální cena:6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:05:00 Do ukončení aukce:
Podzimní krajina s řekou olej na kartonu, 55 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Horská krajina olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Krajina na Benešovsku olej na plátně, fixováno na karton, 15 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:10:00 Do ukončení aukce:
Zátiší s ovocem olej na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně zkrakelována, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč