9 300 000 Kč

Číslo položky: 16962
Poslední dražitel: 16242

Bauch Jan (1898 - 1995)

Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:55:00
Číslo položky: 17068
Poslední dražitel: 17032

Starý Votápek
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, malba místy zkrakelována, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17015
Poslední dražitel: 17090

Terš August (1870 - 1928)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 80 x 98 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba místy zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17057
Poslední dražitel: 16308

Hejna Václav (1914 - 1985)

Červené housle
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:00:00
Číslo položky: 16995
Poslední dražitel: 15612

Liesler Josef (1912 - 2005)

Noc v přístavu
tempera na papíře, 46 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16964
Poslední dražitel: 15590

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17074
Poslední dražitel: 16320

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Horská krajina
olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:05:00
Číslo položky: 16982
Poslední dražitel: 15603

Jansa Václav (1859 - 1913)

Letní krajina s topoly
olej na plátně, 49 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16997
Poslední dražitel: 15901

Podzimní krajina s řekou
olej na kartonu, 55 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17061
Poslední dražitel: 15658

Hejna Václav (1914 - 1985)

Pařížanka
olej na dřevě, 149 x 45 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:10:00