Zimní krajina olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce:
Venkovský motiv olej na plátně, fixováno na karton, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Žně olej na plátně, fixováno na karton, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč Aktuální cena:4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Prarodiče s vnoučaty kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce:
Zátiší s vázou a knihami olej na lepence, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč Aktuální cena:1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Podzimní krajina s řekou olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce:
Vázání klasů olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Květiny pastel na papíře, 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1967, přímý dar od autora jeho ošetřovatelce
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč