9 300 000 Kč

Číslo položky: 16977
Poslední dražitel: 15599

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s ovocem
olej na překližce, 33 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:05:00
Číslo položky: 17129
Poslední dražitel: 16358

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Kočovníci
olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17066
Poslední dražitel: 17031

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2014, v roce 2020 vystavováno na Pražském hradě, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16967
Poslední dražitel: 15592

Bílek Alois (1887 - 1960)

Děvčátko s pannou
olej na plátně, 62 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:10:00
Číslo položky: 17115
Poslední dražitel: 16349

Dívka s ptáčkem
linoryt, rozměry ve výřezu pasparty 33 x 29 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40/200, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17008
Poslední dražitel: 17130

olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 15 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16988
Poslední dražitel: 15607

Skála Karel V. (1908 - 2001)

olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:15:00
Číslo položky: 17101
Poslední dražitel: 15686

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Výhled na Prahu
tempera na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17024
Poslední dražitel: 16285

Pryl Emanuel (1896 - 1980)

Na pláži ve Starých Splavech
olej na plátně, 45 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17006
Poslední dražitel: 15620

Zasněžené stromy
olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:20:00