Kočovníci olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:05:00 Do ukončení aukce:
Děvčátko s pannou olej na plátně, 62 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:10:00 Do ukončení aukce:
Podzimní krajina olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 15 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Výhled na Prahu tempera na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce:
Kytice ve váze olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč
Na pláži ve Starých Splavech olej na plátně, 45 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč
Rybník Nový Vdovec olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:20:00 Do ukončení aukce:
Zasněžené stromy olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Podobizna mladého muže olej na plátně, 60 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1946 - 1958, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací cer...
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč