9 300 000 Kč

Číslo položky: 17180
Poslední dražitel: 15742

Pouť
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:35:00
Číslo položky: 17094
Poslední dražitel: 15681

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Špičák
olej na plátně, 52 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17095
Poslední dražitel: 15682

Fremund Richard (1928 - 1969)

Výhled z ateliéru
olej na plátně, 80 x 120 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 50. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17107
Poslední dražitel: 15257

olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:40:00
Číslo položky: 17097
Poslední dražitel: 15683

Šumava
olej na plátně, fixováno na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17096
Poslední dražitel: 15683

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Růžový dům
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17108
Poslední dražitel: 15691

Vodník
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 34 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám, papír a pasparta místy mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1942, 174/500
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:45:00
Číslo položky: 17114
Poslední dražitel: 15695

Odvážná plavkyně
litografie, rozměry ve výřezu pasparty 43 x 14 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 90/130, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17182
Poslední dražitel: 16396

Pohled na hrad Frýdštejn
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17122
Poslední dražitel: 15701

Omaggio al pittori Rudolfini
barevný lept, rozměry ve výřezu pasparty 85 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1989, 40/70
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:50:00