Květiny pastel na papíře, 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1967, přímý dar od autora jeho ošetřovatelce
Zasněžené stromy olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na pláži ve Starých Splavech olej na plátně, 45 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kočovníci olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen