9 300 000 Kč

Číslo položky: 17185
Poslední dražitel: 15745

Moje koně
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přímý dar od autora
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Aktuální cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  23:20:00
Číslo položky: 17183

Müller Karel (1899 - 1977)

Don Quijote a Sancho Panza
olej na překližce, 19 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17188
Poslední dražitel: 16400

Pan, Syrinx a stařena
lept, rozměry ve výřezu pasparty 69 x 52 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16956
Poslední dražitel: 16238

Dívčí akt před zrcadlem
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:10:00
Číslo položky: 17013
Poslední dražitel: 16306

Čepelák Ladislav (1924 - 2000)

Sněhová stopa
akvatinta, rozměry ve výřezu pasparty 37 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1966, 8/200
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:15:00
Číslo položky: 17001
Poslední dražitel: 15616

Istler Josef (1919 - 2000)

lept, rozměry ve výřezu pasparty 32 x 22 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1998
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:20:00
Číslo položky: 16991
Poslední dražitel: 15609

Veškrna Jiří (1931 - 1996)

Leda
olej na plátně, 74 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:25:00
Číslo položky: 17025
Poslední dražitel: 15633

Trampota Jan (1889 - 1942)

Bárky
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 37 x 47 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:30:00
Číslo položky: 16987
Poslední dražitel: 15606

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Studie lesa
kombinovaná technika na papíře, 50 x 60 cm, rámováno, rám, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17175
Poslední dražitel: 16391

Bím Tomáš (* 1946)

Vzduchoplavci I. - pád
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 18 x 31 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1976, 25/40
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:35:00