Rodina kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:50:00 Do ukončení aukce:
Dívka v šátku olej na překližce, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Figura olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2014, v roce 2020 vystavováno na Pražském hradě, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce:
Na stráni tempera na překližce, 40 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, roku 1947 vystavováno v Umělecké besedě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Z rána na pasece olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč