9 300 000 Kč

Číslo položky: 17149
Poslední dražitel: 14226

olej na kartonu, 29 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  23:00:00
Číslo položky: 17177
Poslední dražitel: 16392

Bím Tomáš (* 1946)

Konvolut 2 ks litografií
rozměry ve výřezu pasparty 19 x 14 cm, rámovány, zaskleny, signovány tužkou PD, datovány 1977, 26/80 a autorský tisk
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  23:05:00
Číslo položky: 17146
Poslední dražitel: 15718

Nečitelně signováno

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17150
Poslední dražitel: 15721

Max František (1895 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17181
Poslední dražitel: 16395

Pantheon (Malá Skála)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  23:10:00
Číslo položky: 17170
Poslední dražitel: 15735

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Zátiší se škraboškou
olej na sololitu, 42 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17168
Poslední dražitel: 15733

olej - písek na plátně, 90 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17184
Poslední dražitel: 16397

Vjezd do Jeruzaléma
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 24 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  23:15:00
Číslo položky: 17179

Karoušek Ladislav (1926 - 1990)

Hrad Frýdštejn
olej na plátně, 56 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17174
Poslední dražitel: 15848

Tomec Jindřich (1863 - 1928)

Květinářky - Velký formát
olej na plátně, 120 x 130 cm, rámováno, rám poškozen, malba místy poškozena, v pravém horním rohu malá trhlina v plátně, signováno LD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč