Dívka po koupeli olej na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:35:00 Do ukončení aukce:
U řeky olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton v horní části mírně vyboulen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:40:00 Do ukončení aukce:
Listonoš kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 36 x 23 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Podvečerní krajina olej na překližce, 23 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce:
Růžový keř olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč
Krajina pod mrakem olej na kartonu, 18, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč