Svatováclavský dukát 1924
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1924, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 23.3.2023 21:45:00
10 Koruna - František Josef I. 1896
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1896, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
20 Lira - Victorio Emanuele II. 1867
Au 900/1000, váha 6, 45 g, průměr 21 mm, rok 1867, oťuky na hraně, rysky ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.3.2023 21:40:00
Dukát - František Josef I. 1882
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1882, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
více o autorovi...Vašnostapálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 33 cm, mírně poškozeno, značeno na podstavci
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.3.2023 21:35:00
10 Koruna - František Josef I. 1906
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1906, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Svatováclavský dukát 1925
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1925, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 23.3.2023 21:30:00
Svatováclavský dukát 1926
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1926, mírné oťuky na hraně, mírné rysky na ploše, mince mírně prohnuta
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
10 Mark - Wilhelm I. 1872
Au 900/1000, váha 3, 98 g, průměr 19, 5 mm, rok 1872, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
10 Korona - Uherská ražba 1911
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1911, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč