9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 15294
Poslední dražitel: 14421

Zlaté kapesní hodinky s řetízkem

Au 585/1000, hrubá hmotnost 82, 2 g, čistá hmotnost zlata 31, 6 g, plášť mírně poškozen, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:35:00
Číslo položky: 15485
Poslední dražitel: 14555

Neznačeno

Farmářka
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15273
Poslední dražitel: 14406

Konvolut 80 ks bankovek

bankovky ruské, československé, německé a polské, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15381
Poslední dražitel: 14482

Konvolut 17 ks bankovek

Protektorát Čechy a Morava, některé poškozeny, některé perforované
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15483
Poslední dražitel: 14553

Neznačeno

Kanec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7