9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 15209
Poslední dražitel: 14361

Hlava Pavel (1924 - 2003)

Skleněný objekt
výška 20 cm, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00
Číslo položky: 15210
Poslední dražitel: 14363

Hlava Pavel (1924 - 2003)

Skleněná váza
výška 17 cm, neznačeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15301
Poslední dražitel: 13836

K. Stachowsky

Foxteriér
plastika, bronz, mramorový podstavec, výška s podstavcem 22, 5 cm, značeno na spodní části, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15303
Poslední dražitel: 14427

Preiss Ferdinand (1882 - 1943)

Sedící dívčí akt
plastika, bronz, výška s podstavcem 17 cm, mramorový podstavec, značeno na spodní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15302
Poslední dražitel: 14427

Méne Pierre-Jules (1810 - 1879)

Chrt
plastika, bronz, výška 22, 5 cm, mírně poškozeno, značeno na podstavci, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15380
Poslední dražitel: 14482

Hladová koruna - 1 Kčs 1953

bankovka, 52 x 101 mm, mírně poškozeno, neperforovaná
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15382
Poslední dražitel: 14483

Konvolut 72 ks bankovek

různé země, některé poškozeny, některé perforované
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15484
Poslední dražitel: 14554

Neznačeno

Zahradník
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15370
Poslední dražitel: 14720

Míšeň

Lvíče
porcelán, výška 11 cm, malý oťuk na hraně, značeno na spodní straně, 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15486
Poslední dražitel: 14556

Rybář
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »