9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 15273
Poslední dražitel: 14406

Konvolut 80 ks bankovek

bankovky ruské, československé, německé a polské, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15380
Poslední dražitel: 14482

Hladová koruna - 1 Kčs 1953

bankovka, 52 x 101 mm, mírně poškozeno, neperforovaná
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 15381
Poslední dražitel: 14293

Konvolut 17 ks bankovek

Protektorát Čechy a Morava, některé poškozeny, některé perforované
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15294
Poslední dražitel: 14421

Zlaté kapesní hodinky s řetízkem

Au 585/1000, hrubá hmotnost 82, 2 g, čistá hmotnost zlata 31, 6 g, plášť mírně poškozen, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:35:00
Číslo položky: 15382
Poslední dražitel: 14483

Konvolut 72 ks bankovek

různé země, některé poškozeny, některé perforované
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15301
Poslední dražitel: 14426

K. Stachowsky

Foxteriér
plastika, bronz, mramorový podstavec, výška s podstavcem 22, 5 cm, značeno na spodní části, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15379
Poslední dražitel: 14480

500 K 1944

bankovka, 91 x 182 mm, série XB, mírně poškozeno, neperforovaná
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 15370
Poslední dražitel: 14475

Míšeň

Lvíče
porcelán, výška 11 cm, malý oťuk na hraně, značeno na spodní straně, 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15378
Poslední dražitel: 14480

100 Kč 1919

bankovka, 92 x 161 mm, série 0005, dvakrát přeložená, neperforovaná
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15458
Poslední dražitel: 14536

Gargulák Jaromír (1958)

Carmen II.
plastika, bronz, výška 58 cm, značeno na spodní části, datováno 2000
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

1 2 3 4 5 6 »