Probíhá příjem předmětů do únorové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ÚNOR 2022

Číslo položky: 14615
Poslední dražitel: 14504

10 Korona - Uherská ražba 1910

Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1910, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:30:00
Číslo položky: 14634
Poslední dražitel: 15158

5 Dollars - Elizabeth II. 2006

Au 585/1000, váha 1, 24 g, průměr 13, 92 mm, rok 2006, proof
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14622
Poslední dražitel: 14393

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14654
Poslední dražitel: 13974

Konvolut 152 ks bankovek

konvolut 152 ks bankovek, některé poškozeny, z celého světa
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:20:00
Číslo položky: 14702
Poslední dražitel: 15207

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

Dívka s květy ve vlasech
plastika, pálená hlína, výška s podstavcem 48 cm, značeno ve spodní části, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14720
Poslední dražitel: 12762

Venuše

plastika, mramor, výška s podstavcem 185 cm, výška samotné sochy 110 cm, mramorový podstavec, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14704
Poslední dražitel: 15209

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

Dívčí akt s vlajícími vlasy
plastika, bronz, výška s podstavcem 48, 5 cm, značeno na podstavci
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14610
Poslední dražitel: 13771

Slunce
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, značeno na spodní části, průměr 30 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14644
Poslední dražitel: 13967

Little Monte Carlo

kapesní ruleta ve formě hodinek, obecný kov, váha brutto 76, 46 g, funkční, mírně poškozeny
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14703
Poslední dražitel: 14058

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

plastika, patinovaný bronz, výška s podstavcem 38, 5 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ÚNOR 2022.