9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 14612
Poslední dražitel: 13944

Zlatý náhrdelník

Au 767/1000, hrubá hmotnost 16, 95 g, čistá hmotnost zlata 16, 5 g, mírně poškozeno, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14722
Poslední dražitel: 14021

Konvolut 46 ks bankovek + 86 ks obálek

46 ks bankovek - převážně Československo, 86 ks obálek prvního dne, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14645
Poslední dražitel: 13967

Konvolut 89 ks bankovek

konvolut 89 ks bankovek, poškozeny, z celého světa
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:55:00
Číslo položky: 14611
Poslední dražitel: 13943

Zlaté hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 10, 95 g, čistá hmotnost zlata 6, 6 g, funkční, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:50:00
Číslo položky: 14613
Poslední dražitel: 15142

Zlaté náušnice

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2, 75 g, čistá hmotnost zlata 2, 65 g, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:45:00
Číslo položky: 14609
Poslední dražitel: 13942

Konvolut 3 ks PF
3 ks plastik PF, pálená hlína, malováno, glazováno, výška 12 cm, u vzpěrače lepená noha
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:35:00
Číslo položky: 14689
Poslední dražitel: 14957

Das Letzte Pferd

glazovaná kamenina, výška 18 cm, značeno na spodní části, malováno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6