9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 14443
Poslední dražitel: 15003

Zlaté pánské kapesní hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 72, 54 g, tříplášťové, funkční, spodní víčko z obecného kovu, rozbité sklíčko, plášť a obruč mírně poškozeny poškrábáním, označeno puncovní značkou
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14333
Poslední dražitel: 14932

Hastrman s dýmkou
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 23 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14397
Poslední dražitel: 14905

Briliantové náušnice

Au 580/1000, hrubá hmotnost 3, 65 g, čistá hmotnost zlata 3, 40 g, brilianty o velikosti 0, 4 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14395
Poslední dražitel: 14970

Zlaté hodinky

Au 580/1000, hrubá hmotnost 18, 80 g, čistá hmotnost zlata 12, 30 g, mírně poškozeny, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:20:00
Číslo položky: 14295
Poslední dražitel: 14900

Sucharda Stanislav (1866 - 1916)

Proroctví Libuše
reliéf, zinko-cín, 24 x 36 cm, nerámováno, mírně poškozeno, značeno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14392
Poslední dražitel: 13790

Stříbrná kabelka

Ag 800/1000, hrubá hmotnost 292, 2 g, čistá hmotnost stříbra 280 g, poškozeno, chybí očka, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:10:00
Číslo položky: 14398
Poslední dražitel: 14973

Zlatá jehlice s briliantem

Au 580/1000, hrubá hmotnost 2, 15 g, čistá hmotnost zlata 2, 05 g, briliant o velikosti 0, 2 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14414
Poslední dražitel: 13806

Vrba z Kytice K. J. Erbena
reliéf, zinko-cín, 60 x 16, 5 cm, nerámováno, mírně poškozeno, značeno UD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6