Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14398

Zlatá jehlice s briliantem

Au 580/1000, hrubá hmotnost 2, 15 g, čistá hmotnost zlata 2, 05 g, briliant o velikosti 0, 2 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14392

Stříbrná kabelka

Ag 800/1000, hrubá hmotnost 292, 2 g, čistá hmotnost stříbra 280 g, poškozeno, chybí očka, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:10:00
Číslo položky: 14295

Sucharda Stanislav (1866 - 1916)

Proroctví Libuše
reliéf, zinko-cín, 24 x 36 cm, nerámováno, mírně poškozeno, značeno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14395

Zlaté hodinky

Au 580/1000, hrubá hmotnost 18, 80 g, čistá hmotnost zlata 12, 30 g, mírně poškozeny, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:20:00
Číslo položky: 14333

Hastrman s dýmkou
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 23 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14354

Čertík
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 16 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14335

Klaun
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 20 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:35:00
Číslo položky: 14399

Zlatá brož

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2, 20 g, čistá hmotnost zlata 2, 15 g, routy, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14336

Čert a Káča
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 21 cm, lepený roh a kopyto, značeno na spodní části
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:45:00
Číslo položky: 14394

Zlaté hodinky zn. Eszeha

Au 585/1000, hrubá hmotnost 26, 10 g, čistá hmotnost zlata 20, 95 g, poškozeny, chybí sklíčko, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:50:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.