tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2024.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte typ předmětu:
Číslo položky:  


info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13348
Poslední dražitel: 13128

Historie příhozů

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

více o autorovi...

Kúros
výška 64 cm, cín, zlaceno, značeno ve spodní části, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 186 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:10:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13400
Poslední dražitel: 13096

Historie příhozů

Svatováclavský dukát 1924



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1924, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:00:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13401
Poslední dražitel: 13096

Historie příhozů

Svatováclavský dukát 1926



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:00:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13402
Poslední dražitel: 13097

Historie příhozů

Svatováclavský dukát 1925



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1925, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:50:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13403
Poslední dražitel: 13098

Historie příhozů

Svatováclavský dukát 1923



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:45:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13367
Poslední dražitel: 13072

Historie příhozů

20 Kronen 1896



typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1896, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:40:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13369
Poslední dražitel: 14010

Historie příhozů

4 Dukát 1915



Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:35:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13414
Poslední dražitel: 13106

Historie příhozů

8 Gulden - 20 Franků



Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,45 g, rok 1892, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:35:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13413
Poslední dražitel: 13105

Historie příhozů

20 Franků



Au 900/1000, průměr 21 mm, průměr 6,42 g, rok 1866, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:30:00
info-ikondetail
=detail=
Číslo položky: 13362
Poslední dražitel: 13070

Historie příhozů

Svatováclavský dukát 1926



Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:25:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či příjmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do ČERVNOVÉ AUKCE.