9 300 000 Kč

« 1 2
Číslo položky: 11967
Poslední dražitel: 12526

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1928, poškozena
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 15 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 12010
Poslední dražitel: 12089

Hlava
reliéf pálená hlína, 27 x 17 cm, mírně poškozeno, značeno na zadní straně Ota Janeček, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 12021
Poslední dražitel: 11136

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:20:00

« 1 2