9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 11876
Poslední dražitel: 12582

Jsem ražen z Českého kovu - Čtyřdukátová medaile

Au 986/1000, průměr 28 mm, váha 13,96 g, vroubkovaná hrana, 1918 - 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11903
Poslední dražitel: 11571

Vingler Vincenc (1911 - 1981)

Sova
výška včetně podstavce 19 cm, dřevo, značeno na spodní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11875
Poslední dražitel: 10014

Desetidukát (1929 - 1938)

Au 986/1000, průměr 42 mm, váha 34, 884 g, rok 1932, vroubkovaná hrana, na hranách mírně oťuky, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 291 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11838
Poslední dražitel: 12732

Svatováclavský dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:05:00
Číslo položky: 11840
Poslední dražitel: 12557

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11877
Poslední dražitel: 12466

Mince v obruči - 100 Dollars - Elizabeth II

Au 917/1000 (samotná mince), Au 585/1000 (obruč), celková váha 18,488 g, průměr samotné mince 27 mm, rok 1979
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11841
Poslední dražitel: 12721

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11839
Poslední dražitel: 12720

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11955
Poslední dražitel: 12800

10 Korona

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 36 g, rok 1906, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12020
Poslední dražitel: 12847

20 Korona

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 7 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:45:00

do aukce Květen 2020.