9 300 000 Kč

Číslo položky: 11769
Poslední dražitel: 10959

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1893, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:10:00
Číslo položky: 11775
Poslední dražitel: 12394

Medaile Ardealul nostru

průměr 21 mm, váha 6, 55 g, rok 1944, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11774
Poslední dražitel: 12510

20 Frank Leopold II. (1870 - 1882)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 45 g, datováno 1874
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11773
Poslední dražitel: 12509

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 45 g, datováno 1876
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:55:00
Číslo položky: 11772
Poslední dražitel: 12509

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 45 g, datováno 1875
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11776
Poslední dražitel: 12395

Medaile Ardealul nostru

Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:45:00
Číslo položky: 11770
Poslední dražitel: 12509

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11768
Poslední dražitel: 12508

10 Kronen

typ Marschall, Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1909, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:35:00
Číslo položky: 11787
Poslední dražitel: 11240

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Velká žena
reliéf, cín-olovo, 25 x 18 cm, značeno na zadní straně O. Zoubek a monogramem LD, prohlídka reliéfu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí reliéfu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11800
Poslední dražitel: 12215

Schwantner E.

Puma
plastika, bronz, výška včetně podstavce 26 cm, značeno ve spodní části, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:25:00