9 300 000 Kč

Číslo položky: 11645
Poslední dražitel: 9850

Desetidukát (1929 - 1938)

Au 986/1000, průměr 42 mm, váha 34, 884 g, rok 1931, vroubkovaná hrana, na hranách mírně oťuky, zahnědlé skvrny na obou stranách
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  22:00:00
Číslo položky: 11748
Poslední dražitel: 12641

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33,40 g, průměr 34 mm, rok 1904, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11674
Poslední dražitel: 11810

Kubistická žena
výška 32 cm, bronz, mramorový podstavec, mírně poškozeno, značeno v dolní části O. Janeček
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:55:00
Číslo položky: 11747
Poslední dražitel: 10470

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:50:00
Číslo položky: 11749
Poslední dražitel: 12634

Milenium sv. Václava 929 - 1929

Au 987/1000, průměr 31 mm, váha 20 g, rok 1929 RRR, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti sv. Václava, autor prof. Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:40:00
Číslo položky: 11750
Poslední dražitel: 12642

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:35:00
Číslo položky: 11751
Poslední dražitel: 12494

20 Mark - Wilhelm I.

Au 900/1000, váha 7,93 g, průměr 22 mm, rok 1875, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11752
Poslední dražitel: 12495

8 Escudos

Au 875/1000, váha 26,77 g, průměr 36 mm, rok 1849, poškozeno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:25:00
Číslo položky: 11771
Poslední dražitel: 12656

4 Dukát

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11777
Poslední dražitel: 9943

Mince - 100. výročí narození PhDr. Miroslava Tyrše

Au 987/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1932, poškozeno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:15:00