9 300 000 Kč

Číslo položky: 10513
Poslední dražitel: 11604

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1921, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10542
Poslední dražitel: 11659

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1923
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10544
Poslední dražitel: 9058

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10543
Poslední dražitel: 11508

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10514
Poslední dražitel: 10684

4 Dukát

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10690
Poslední dražitel: 9377

**Všichni

Lampa
plastika znázorňující fauna, bronz, výška včetně mramorového podstavce 82 cm, mírně poškozeno, nefunkční, chybí stínidlo, značeno v dolní části Franta Anýž
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10679
Poslední dražitel: 10092

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 5, 28 g včetně obruče, rok 1925, mírně poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10677
Poslední dražitel: 11726

20 Korona

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 7 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10512
Poslední dražitel: 11604

Dvacetidolar

Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10671
Poslední dražitel: 11721

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1887, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč