« 1 2
Číslo položky: 8433
Poslední dražitel: 9217

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:30:00
Číslo položky: 8566
Poslední dražitel: 8993

Mísa na ovoce

výška 5 cm, průměr 23 cm, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:25:00
Číslo položky: 8436
Poslední dražitel: 9432

10 Kronen (Typ Schwartz)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3,387 g, rok 1909, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:20:00
Číslo položky: 8435
Poslední dražitel: 7879

Pamětní mince

Au 881/1000, průměr 22 mm, váha 7,01 g, rok 1968, "Alexander Dubček", mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8434
Poslední dražitel: 9431

Pamětní mince

Au 900/1000, průměr 25 mm, váha 10,52 g, rok 1969, "První muž na měsíci, Apollo 11", mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:00:00

« 1 2