9 300 000 Kč

Číslo položky: 8592
Poslední dražitel: 9542

Sklenice

výška 9, 4 cm, průměr 7, 2 cm, dvoustěnka, zevně polygonální, mezi sklad vložena zlacená folie s loveckými motivy, dno obdobně podloženo rubínovým sklem, 19. století, Čechy
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:30:00
Číslo položky: 8504
Poslední dražitel: 9480

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1936, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:50:00
Číslo položky: 8439
Poslední dražitel: 8110

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:00:00
Číslo položky: 8567
Poslední dražitel: 9758

Stolní hodiny

výška 53 cm, zinkocín, zlaceno, plastika koně, bicí, poškozeno, uražená noha koně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:35:00
Číslo položky: 8433
Poslední dražitel: 9217

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:30:00
Číslo položky: 8435
Poslední dražitel: 7879

Pamětní mince

Au 881/1000, průměr 22 mm, váha 7,01 g, rok 1968, "Alexander Dubček", mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8434
Poslední dražitel: 9431

Pamětní mince

Au 900/1000, průměr 25 mm, váha 10,52 g, rok 1969, "První muž na měsíci, Apollo 11", mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:00:00