Číslo položky: 8592
Poslední dražitel: 9542

Sklenice

výška 9, 4 cm, průměr 7, 2 cm, dvoustěnka, zevně polygonální, mezi sklad vložena zlacená folie s loveckými motivy, dno obdobně podloženo rubínovým sklem, 19. století, Čechy
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:30:00
Číslo položky: 8502
Poslední dražitel: 9043

Galantní scéna

výška 11 cm, malováno, glazováno, značeno zespod nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8501
Poslední dražitel: 8946

Tanečnice

výška 18, 5 cm, malováno, glazováno, poškozeno, značeno zespod nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:00:00
Číslo položky: 8504
Poslední dražitel: 9480

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1936, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:50:00
Číslo položky: 8499
Poslední dražitel: 9812

Benda Břetislav (1897 - 1983)

Klečící dívčí akt
výška 35 cm, hlína, mírně poškozeno, signováno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:40:00
Číslo položky: 8498
Poslední dražitel: 9869

Uprka František (1868 - 1929)

výška 50 cm, hlína, signováno v dolní části, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:30:00
Číslo položky: 8439
Poslední dražitel: 8110

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:00:00
Číslo položky: 8438
Poslední dražitel: 9434

10 Kronen (Typ Marschall)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3,387 g, rok 1909, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:50:00
Číslo položky: 8437
Poslední dražitel: 9433

10 Kronen (Typ V.)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3,387 g, rok 1905, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:40:00
Číslo položky: 8567
Poslední dražitel: 9758

Stolní hodiny

výška 53 cm, zinkocín, zlaceno, plastika koně, bicí, poškozeno, uražená noha koně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:35:00