« 1 2
Číslo položky: 792
Poslední dražitel: 1385

Chlapec s kachničkou

10 cm, porcelán malovaný glazovaný, značeno Royal Dux, 30. - 50. léta 20. století
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:00:00
Číslo položky: 1236
Poslední dražitel: 1980

Jan Štursa

Sedící dívčí akt
Pálená hlína, signováno, zespodu razítko keramických závodů Praha, 20. - 30. léta 20. století, výška 38 cm, žák prof. Myslbeka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:40:00
Číslo položky: 1517
Poslední dražitel: 2118

Jan Štursa - Koupel

39 cm, sádrová socha, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:20:00
Číslo položky: 1823
Poslední dražitel: 2230

Chlapec s trumpetou

12 cm, glazovaná, malovaná kamenina, zn. M. J. Hummel, 1. pol. 20. století, poškozeno - nutno restaurovat, Německo
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:00:00
Číslo položky: 1825
Poslední dražitel: 1886

Dívka s maskou

21 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zlaceno, 1. pol. 20. století, Čechy
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  20:50:00
Číslo položky: 1828
Poslední dražitel: 2072

Pejsek

16, 5 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, zespoda nečitelná signatura autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  20:45:00
Číslo položky: 1881
Poslední dražitel: 2158

33 cm, mramorový podstavec, bronz, nesignováno
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  20:10:00

« 1 2