9 300 000 Kč

Číslo položky: 1998
Poslední dražitel: 2017

Baletka

16 cm, porcelán glazovaný, malovaný, zlaceno, značeno nečitelně, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:55:00
Číslo položky: 1997
Poslední dražitel: 2016

Šohaj

15 cm, porcelán glazovaný, malovaný, zlaceno, značeno nečitelně, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:40:00
Číslo položky: 1996
Poslední dražitel: 2016

Papoušek

18, 5 cm, porcelán glazovaný, malovaný, značeno nečitelně
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:30:00
Číslo položky: 1275
Poslední dražitel: 1500

Husa

8 cm, bílý porcelán, zlaceno, neznačeno, Čechy, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  20:50:00
Číslo položky: 1298
Poslední dražitel: 1879

Žardiniéra

20 cm, kamenina, glazováno, malováno, Čechy, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  20:40:00
Číslo položky: 771
Poslední dražitel: 1648

Andílek s housetem

10, 5 cm, porcelán malovaný glazovaný, neznačeno, 20. - 30. léta 20. století,
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 350 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:40:00
Číslo položky: 773
Poslední dražitel: 1375

Chlapec s husou

16 cm, porcelán malovaný glazovaný, neznačeno, 20. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 350 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:30:00
Číslo položky: 1227
Poslední dražitel: 1893

Váza

Sklo čiré, jantarová lazura, vřetenovitý tvar, fasetový brus, leptaný a zlacený pás s postavami, v horní části okraje poškozena odštípnutím, neznačeno, 1. třetina 20. století, výška 14 cm
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 790
Poslední dražitel: 1384

Chlapec s ptáčkem

Porcelán malovaný, glazovaný, značeno Royal Dux, 20. - 40. léta 20. století, výška 17 cm
Vyvolávací cena: 350 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:25:00
Číslo položky: 834
Poslední dražitel: 1641

Kytarista

Pálená patinovaná hlína, 40. - 50. léta 20. století, výška 27,5 cm
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:10:00