9 300 000 Kč

Číslo položky: 5699
Poslední dražitel: 6939

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Žena
reliéf, olovo, cín, zlato, 29 x 21, 5 cm, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  21:40:00
Číslo položky: 5692
Poslední dražitel: 5364

Sklenka

výška 6, 5 cm, sklo čiré, malba zlatem, motiv galantní scény s věnováním, zlacený okraj, zlacení otřelé, mírně oťukáno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  21:10:00
Číslo položky: 5686
Poslední dražitel: 6740

Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  21:05:00
Číslo položky: 5689
Poslední dražitel: 6851

Číše

výška 12 cm, sklo uranové, malováno emailem, rostlinný dekor, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, zlato otřelé, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5691
Poslední dražitel: 6745

Číše

výška 11 cm, sklo čiré přejímané sklem bílým, malováno emailem, květinový motiv, zlaceno, zlacené linky, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5586
Poslední dražitel: 6779

Šálek s podšálkem

výška 10, 5 cm, malováno, motiv klečící dívky v krajině, zlaceno, značeno K & C Prag, K. Krieger & Com., na podšálku mírná prasklina pod glazurou, jinak výborný stav
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  20:45:00
Číslo položky: 5683
Poslední dražitel: 6714

Šálek s podšálkem

výška 12, 5 cm, malováno, motiv poloplastiky Ježíše Krista, zlaceno, na šálku značeno vytlačovanou značkou NGF, Kysibl, po roce 1847, Čechy, nepůvodní podšálek značeno Prag, Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5587
Poslední dražitel: 6068

Uprka František (1868 - 1929)

Tančící pár
výška 30, 5 cm, bronz, mírně zkorodováno, signováno na podstavci, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  20:30:00
Číslo položky: 5688
Poslední dražitel: 5362

Číše

výška 13 cm, sklo čiré, fazety broušeny do šestihranu, 6 oválných medailonů s leptem lázeňských domů, zlaceno, počátek 20. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5690
Poslední dražitel: 6922

Pohár

výška 12, 5 cm, sklo mléčné, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, květinový motiv s ptáčkem, zlacení částečně otřelé, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  20:25:00