Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 5699
Poslední dražitel: 6939

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Žena
reliéf, olovo, cín, zlato, 29 x 21, 5 cm, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  21:40:00
Číslo položky: 5686
Poslední dražitel: 6740

Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  21:05:00
Číslo položky: 5689
Poslední dražitel: 6851

Číše

výška 12 cm, sklo uranové, malováno emailem, rostlinný dekor, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, zlato otřelé, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5586
Poslední dražitel: 6779

Šálek s podšálkem

výška 10, 5 cm, malováno, motiv klečící dívky v krajině, zlaceno, značeno K & C Prag, K. Krieger & Com., na podšálku mírná prasklina pod glazurou, jinak výborný stav
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  20:45:00
Číslo položky: 5587
Poslední dražitel: 6068

Uprka František (1868 - 1929)

Tančící pár
výška 30, 5 cm, bronz, mírně zkorodováno, signováno na podstavci, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  20:30:00
Číslo položky: 5575
Poslední dražitel: 6770

Pohár

výška 13 cm, sklo rubínové, malováno emailem, motiv ptáků, květin, medailon s motivem kostelíku, fazety broušeny do šestihranu, 1. pol. 20. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  22:25:00
Číslo položky: 5584
Poslední dražitel: 6777

Karafa

výška 19 cm, sklo mléčné, malováno, květinový motiv s papoušky, rostlinný motiv malován stříbrem, zlacené stříbrné víko s plastickým dekorem hada a vinné révy, nepuncováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  22:00:00
Číslo položky: 5565
Poslední dražitel: 5743

Šálek s podšálkem

výška 9 cm, malováno, zlaceno, zlato mírně otřelé, motiv Teplice, značeno zespod vtlačovanou značkou F & R (Fischer & Reichenbach), Březová, 1811 - 1846 Čechy, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:25:00
Číslo položky: 5530
Poslední dražitel: 6739

Šálek s podšálkem

výška 13 cm, malba sv. Kláry, zlaceno, zlato částečně otřelé, značeno zespod vytlačovanou značkou Kysibl (Giesshübel), Čechy, rok výroby 1848, šálek i podšálek mírná prasklinka pod glazurou
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:20:00
Číslo položky: 5524
Poslední dražitel: 6805

Číše

výška 11, 5 cm, sklo čiré v kombinaci s růžovým, malováno emailem, květinový a rostlinný dekor, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, zlato mírně ořelé, 2. pol. 19. století, Čechy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:00:00

do květnové aukce 2018