Nesignováno (Antonín Hudeček)
Motiv z Podkarpatské Rusi
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.3.2017 20:45:00
více o autorovi...Motiv z Podkarpatské Rusikombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, singováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ehrlich Láďa (1886 - 1965)
více o autorovi...Podvečerní krajinaolej na kartonu, 21, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Nesignováno (Antonín Hudeček)
Na pastvě
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.3.2017 20:40:00
Nečitelně signováno
Partie z Rus. Polska (před bouří)
olej na kartonu, 21, 5 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Jelínek J.
Dostihy
olej na plátně, 34, 5 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá (vydřená), signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Nesignováno (Antonín Hudeček)
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 59, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.3.2017 20:30:00
Švarc Václav (1886 - 1956)
více o autorovi...Za Vajgaremolej na překližce, 29 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč
Kunc Jaromír (1900 - 1971)
více o autorovi...Krajinaolej na plátně, 51 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
více o autorovi...Cesta domůkombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, karton poškozen, v levé horní části utržený, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.3.2017 20:25:00