9 300 000 Kč

Číslo položky: 9487
Poslední dražitel: 8078

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Motiv z Podkarpatské Rusi
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:45:00
Číslo položky: 9488
Poslední dražitel: 10534

Motiv z Podkarpatské Rusi
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, singováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9504
Poslední dražitel: 10593

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 21, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9489
Poslední dražitel: 8022

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Na pastvě
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:40:00
Číslo položky: 9499
Poslední dražitel: 10542

Nečitelně signováno

Partie z Rus. Polska (před bouří)
olej na kartonu, 21, 5 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9501
Poslední dražitel: 10543

Jelínek J.

Dostihy
olej na plátně, 34, 5 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá (vydřená), signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9490
Poslední dražitel: 10536

Nesignováno (Antonín Hudeček)

kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 59, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:30:00
Číslo položky: 9495
Poslední dražitel: 10054

Švarc Václav (1886 - 1956)

Za Vajgarem
olej na překližce, 29 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 9497
Poslední dražitel: 10324

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na plátně, 51 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9491
Poslední dražitel: 8081

Cesta domů
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, karton poškozen, v levé horní části utržený, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:25:00