Pohled na chrám sv. Mikuláše akvarel, tuš na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, malba mírně poškozena, místy zažloutlé skvrny, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Dáma v černém olej na plátně, 62, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, malba místy odpadlá, na 7 místech malba protržena, 1. pol. 20. století