Návrh ke grafickému listu k jubilejní výstavě J. Mánesa kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 22, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a kresba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1920