9 300 000 Kč

Číslo položky: 17124
Poslední dražitel: 16355

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívka s jablky
olej na plátně, 70 x 50 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno LD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2024  00:15:00
Číslo položky: 17112
Poslední dražitel: 15262

Musatov Grigorij (1899 - 1941)

olej na plátně, 84 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2024  00:05:00
Číslo položky: 17155
Poslední dražitel: 16969

Pištěk Jan (* 1961)

Lentilky - Velký formát
olej - akryl na plátně, 135 x 95 cm, nerámováno, vypínací rám, místy mírně obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno na zadní straně, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17169
Poslední dražitel: 16386

Dívčí akt s orlem
olej na plátně, 72 x 49 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 17218
Poslední dražitel: 15113

Tomec Jindřich (1863 - 1928)

Květinářky - Velký formát
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 49 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17187
Poslední dražitel: 14794

Žlutá plovárna na Malé Skále
olej na plátně, 66 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přímý dar od autora
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  23:55:00
Číslo položky: 17186
Poslední dražitel: 16991

Český ráj - Kozákov
olej na plátně, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přímý dar od autora
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  23:45:00
Číslo položky: 17019
Poslední dražitel: 15259

Pohled od Horního Dvora k Petrovicím
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  23:40:00
Číslo položky: 17139
Poslední dražitel: 17188

Rittstein Michal a Janovský Alexandr

Projekt na tělo
malba (bodyart): Michal Rittstein, námět a art foto: Alexandr Janovský, rozměry ve výřezu pasparty 58 x 38 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, realizace projektu 1996
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17171
Poslední dražitel: 17104

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Hvězdný portrét
kombinovaná technika na sololitu, 90 x 60 cm, nerámováno, malba místy mírně poškozena, signováno PD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč