tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do následující aukce.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

Pokud se rozhodnete dražit v naší aktuální aukci jakýkoliv předmět, je potřeba se nejprve zaregistrovat, k tomu slouží tlačítko registrace dražitele. Po vyplnění formuláře Vám přijde informační e-mail k dokončení registrace. Dokončení se skládá ze složení dražební jistiny ve výši 20 000 Kč (800 EUR) na náš bankovní účet. Jakmile obdržíme platbu, během 24 hodin Vám aktivujeme Váš účet.

Pokud jste v aukci úspěšní, dle výše vydražené ceny buď pošlete doplatek nebo Vám naopak zbytek z dražební jistiny vrátíme na Váš účet. Dražební jistina se skládá do prvního nákupu u nás a v budoucích aukcích to již tedy není potřeba.

Pokud nejste v aukci úspěšní, vrátíme Vám dražební jistinu do 3. pracovních dní zpět na Váš účet, deaktivujeme Váš účet a při příští aukci je nutné dražební jistinu zaslat znovu.

Na předměty, které jsou zařazeny v aukci, je možné se přijít osobně podívat do výstavní síně až po registraci, složení dražební jistiny a po zaslání předaukční pozvánky. Výstava probíhá většinou 14 dní před ukončením prvního kola aukce.


Pokud máte zájem o položku, která není zařazena v aukci, ale je na prodej ihned, není registrace potřeba. Stačí nás kontaktovat na e-mailu gn25@galerie-narodni.cz nebo na telefonu 731 947 232 ke sdělení podrobnějších informací ohledně platby atp.

Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či příjmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE.