tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

Pokud se rozhodnete dražit, musíte se předem registrovat, k tomu slouží tlačítko registrace dražitele. Poté Vám přijde informační e-mail k dokončení registrace, která představuje složení dražební jistiny ve výši 20 000 Kč (800 EUR) na náš bankovní účet. Dražební jistina se skládá do prvního nákupu u nás, pokud nejste v aukci úspěšní, vracíme ji do 3 dnů zpět na Váš účet, deaktivujeme Váš účet a při příští aukce je nutné dražební jistinu zaslat znovu.

Ke každé vydražené položce si účtujeme provizi ve výši 20 %. Pokud si koupíte obraz mimo aukci, nehradí se žádná provize.


Na předměty, které jsou zařazeny v aukci, je možné se přijít podívat do výstavní síně po zaslání předaukční pozvánky. Výstava probíhá většinou 14 dní před ukončením prvního kola aukce.


Pokud máte zájem o položku, která není zařazena v aukci, ale je na prodej ihned, není registrace potřeba. Stačí nás kontaktovat na e-mailu gn25@galerie-narodni.cz nebo na telefonu 731 947 232 ke sdělení podrobnějších informací ohledně platby atp.

Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do aukce září 2019.