9 300 000 Kč

Číslo položky: 16988
Poslední dražitel: 16260

Skála Karel V. (1908 - 2001)

olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:15:00