Výhled do polí olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:40:00 Do ukončení aukce: