Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16912
Poslední dražitel: 15799

Vyhlídka Hády v Brně
olej na plátně, 30 x 30 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, mírně obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:05:00

do JARNÍ AUKCE.