Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16901
Poslední dražitel: 17092

Saudek Jan (* 1935)

Garden Town
olej na dřevě, 66 x 53 cm, nerámováno, malba místy poškozena, signováno na hraně, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2024  00:15:00

do JARNÍ AUKCE.