Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16884
Poslední dražitel: 14931

Pasta Oner (* 1979)

Girls Love
olej a akryl na plátně, 120 x 100 cm, vypínací rám, signováno na zadní straně plátna, datováno 2021, přiložen certifikát autenticity díla
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:40:00

do JARNÍ AUKCE.