Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16880
Poslední dražitel: 15532

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Jaro na písecké silnici (Purkratice)
olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:50:00

do JARNÍ AUKCE.