Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16878
Poslední dražitel: 17069

olej na kartonu, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:40:00

do JARNÍ AUKCE.