Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16843
Poslední dražitel: 13454

Chaba Karel (1925 - 2009)

Benátky
olej na plátně, 55 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:25:00

do JARNÍ AUKCE.