Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16841
Poslední dražitel: 14778

Cesta ke Schneegrubenbaude (Zlaté návrší)
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 131 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:25:00

do JARNÍ AUKCE.