Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16786
Poslední dražitel: 17001

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
olej na kartonu, 69 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:30:00

do JARNÍ AUKCE.