Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16609
Poslední dražitel: 14389

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s pomeranči a rubínovou sklenicí
olej na plátně, fixováno na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:15:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.