20 Mark - Wilhelm II. 1900
Au 900/1000, váha 7, 95 g, průměr 21 mm, rok 1900, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 21:05:00
Tolar - Rudolf II. 1599
Ag, váha 29, 25 g, průměr 41 mm, rok 1599, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 21:00:00
20 Lira - Victorio Emanuele II. 1865
Au 900/1000, váha 6, 45 g, průměr 21 mm, rok 1865, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Dukát - František Josef I. 1915
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírné oťuky na hraně, mírné rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Konvolut 28 ks odznaků
většina odznaků z 1. republiky, některé mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 20:55:00
více o autorovi...Čertíkpálená hlína, malováno, glazováno, výška 13 cm, značeno na spodní straně, dobrý stav, nepatrný oťuk na pravém rohu
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 20:50:00
1000 Pengö 1943
rozměry 185 x 100 mm, neperforováno, stav cca 1/1 - N, série F 072 047163
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 20:40:00
Fraureuth Kunstabteilung
Dívka s kyticí
porcelán, ručně malováno, výška 25 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
20 Kč 1926
rozměry 149 x 74 cm, neperforováno, stav cca 1/1 - N, série Nf 701 973, papír Haase
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 20:35:00
20 K 1913
rozměry 152 x 91 mm, neperforováno, stav cca 1/1 - N, série 2278, I. vydání
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.6.2023 20:30:00