9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 15608
Poslední dražitel: 13323

Nesignováno

Sv. Jiří
plastika, zinko-cín, neznačeno, mírně poškozeno, letovaný prapor
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:50:00
Číslo položky: 15504
Poslední dražitel: 12131

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Rodina
kovová plastika, výška 57 cm, mírně poškozeno, na spodní straně pozůstalostní razítko autora, přiloženy 2 katalogy R. Štafy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:45:00
Číslo položky: 15690
Poslední dražitel: 13643

Keramický talíř

průměr 24 cm, malováno, glazováno, poškozeno - místy oťuky, značeno na spodní straně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8