9 300 000 Kč

Číslo položky: 15690
Poslední dražitel: 13643

Keramický talíř

průměr 24 cm, malováno, glazováno, poškozeno - místy oťuky, značeno na spodní straně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:45:00