9 300 000 Kč

Číslo položky: 15554
Poslední dražitel: 15970

Bitva na Bílé hoře
kvaš na papíře, 28 x 38 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:20:00