9 300 000 Kč

Číslo položky: 15549
Poslední dražitel: 13341

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Jeřabina u Selibova
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:15:00