9 300 000 Kč

Číslo položky: 15369
Poslední dražitel: 14473

Frémiet Emmanuel (1824 - 1910)

Credo
plastika, bronz, výška s podstavcem 42 cm, mramorový podstavec, mírně poškozeno, značeno ve spodní části, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00