9 300 000 Kč

Číslo položky: 15211
Poslední dražitel: 14363

Gabrhel Jan (1930 - 2017)

Housle
skleněná plastika, výška s podstavcem 54 cm, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00