9 300 000 Kč

Číslo položky: 15447
Poslední dražitel: 13509

Saudek Jan (* 1935)

120 km/hod
barevná litografie, 37 x 47 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 70/85
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:50:00